O nas

Arcon Machinery a.s.

domino-thumb


Skupina společností Arcon byla založena v roce 1974, aby na středoevropské a východoevropské trhy dodávala vysoce kvalitní průmyslová zařízení pro strojírenský a zpracovatelský průmysl. Kromě dodávek zařízení nabízí skupina Arcon designový a projektový management, poprodejní služby a dodávky náhradních dílů.

Arcon získal v minulosti četné mezinárodní zkušenosti. Skupina postupně expandovala, takže nyní zahrnuje síť společností a kanceláří v Rusku, ve Společenství nezávislých států, v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvatsku a Srbsku. 

Od otevření své pražské kanceláře pokračuje skupina Arcon v dodávkách širokého spektra vysoce kvalitních zařízení svým zákazníkům v České republice.Komatsu Forest AB

Komatsu Forest AB (dříve Valmet AB) je výrobcem lesních strojů a zároveň průkopníkem v lesnické mechanizaci. Vášeň, nejnovější technologie, důkladné porozumění podnikání, neustálý vývoj ještě produktivnějších, ergonomických a šetrných vůči životnímu prostředí výrobků, to vše zvyšuje Vaše možnosti v odvětví lesnického průmyslu. Komatsu Forest je součástí korporace Komatsu.


Altec

Společnost Altec je americkým výrobcem zařízení pro telekomunikaci, energetický a dřevozpracující průmysl. Tato společnost dodává výrobky do více, než 100 zemí po celém světě.

Altec je již více, než 75 let dynamicky rozvíjející se společností. Dlouhá historie společnosti Altec-o, její stabilita a hodnoty jsou základním kamenem této společnosti, čímž se řadí mezi světovou jedničku. Finanční síla této společnosti umožňuje nepřetržité investování pro rozvoj nových produktů a moderních strojů, nabízející nejmodernější projekty a technické možnosti v průmyslu. Důležitou hodnotou Altec-a je pomoc svým zákazníkům vykonávat práci bezpečně a s rozvahou díky solidnímu, spolehlivému, důvěryhodnému a navrženému s bezpečnostními prvky vybavení.

Altec má silné a inovativní postavení společnosti a to díky neustálému usilování o plnou spokojenost zákazníka.Altec Industries Inc nabízí:

  • mobilní štěpkovače
  • izolované zvedací plošiny pro práce pod el. napětím ppn
  • zvedací plošiny neizolované
  • stroje pro stavení sloupů
  • napínače kabelů
  • nosič kabelových svazků
  • zařízení pro mytí izolátorů pod el. napětímPodívejte se také na:

www.altec.com


Copyright © 2015 Arcon Machinery a.s.
Web design Titio
Arcon